Код 499 - 3

Нема на залиха
SKU
804
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2916 - шарена
  Фустан - код 2916 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 12950
  Фустан - код 12950
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Маица - код 4352 - црна
  Маица - код 4352 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Кратки панталони - код 2236 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 2739
  Фустан - код 2739
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Атрактивен топ рипс в лилаво - код 10100
  Топ - код 10100 - виолетова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 11932
  Фустан - код 11932
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маичка - код 3309 - црна
  Маичка - код 3309 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Кошула - код 0627 - 5
  Кошула - код 0627 - 5
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71