Код 499

Нема на залиха
SKU
37502
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 0107 - розова
  Кардиган - код 0107 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Топ - код 2967 - жолта
  Топ - код 2967 - жолта
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 3. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 4. Дълго дамско шушляково яке с копчета в светлосиньо - код 8465
  Јакна - код 8456
  Special Price MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 5. Фустан - код 10033 - црна
  Фустан - код 10033 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 11988 - бело
  Комплет - код 11988 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 4668 - розова
  Фустан - код 4668 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Кратки панталони - код 0320 - 6
  Кратки панталони - код 0320 - 6
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Комплет - код 1661 - црна
  Комплет - код 1661 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Комплет - код 2604 - 2 - бело
  Комплет - код 2604 - 2 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.449,71