Код 499

Нема на залиха
SKU
37503
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивно дълго дамско сако от велур в бежово - код 8135
  Сако - код 8135
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамско дълго елегантно палто с копчета и колан в сиво - код 1635
  Палто - код 1635 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Фустан - код 2503 - шарено
  Фустан - код 2503 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Късо дамско палто с колан в черно - код 0121
  Палто - код 0121 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 11490 - розова
  Блуза - код 11490 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Маица - код 11970 - бело
  Маица - код 11970 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Дамска изчистена тениска с надпис в бежово - код 12002
  Маица - код 12002
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фустан - код 11808 - виолетова
  Фустан - код 11808 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 2687
  Фустан - код 2687
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 6589 - црвена
  Фустан - код 6589 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.014,71