Код 499

Нема на залиха
SKU
38813
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 5214 - 1 - црна
  Комплет - код 5214 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Комбинезон - код 7784 - розова
  Комбинезон - код 7784 - розова
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в бяло - код 45288
  Комплет - код 45288 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Кратки панталони - код 8164
  Кратки панталони - код 8164
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 5. Блуза - код 1596 - 4 - бело
  Блуза - код 1596 - 4 - бело
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Топ - код 8843 - циклама
  Топ - код 8843 - циклама
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Атрактивно дамско сако от велур в кафяво - код 8135
  Сако - код 8135
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Блуза - код 11516 - капучино
  Блуза - код 11516 - капучино
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Тениска с ефектен принт в розово - код 11944
  Маица - код 11944 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 7846 - циклама
  Фустан - код 7846 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71