Код 499

Нема на залиха
SKU
808
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11926 - црвена
  Фустан - код 11926 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 6464
  Фустан - код 6464
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8743 - 1 - тиркизна
  Фустан - код 8743 - 1 - тиркизна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Атрактивни къси панталони в цвят капучино - код 2085
  Кратки панталони - код 2085 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 7520 - 1 - црна
  Комплет - код 7520 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Комплет - код 3978 - окер
  Комплет - код 3978 - окер
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамска тениска с къдрички в червено с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 3 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Маица - код 11763
  Маица - код 11763
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Комплет - код 2664 - црна
  Комплет - код 2664 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Къс дамски топ рипс в розово - код 1273
  Топ - код 1273 - розова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71