Код 499

Нема на залиха
SKU
809
MKD 1.449,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивно дамско боди в цвят капучино - код 1279
  Боди - код 1279 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Маица - код 0777 - бела
  Маица - код 0777 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Дамско боди в оранжево с копчета - код 7101
  Боди - код 7101
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 7793 - циклама
  Фустан - код 7793 - циклама
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Топ - код 11758
  Топ - код 11758
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Комплет - код 2941 - бела
  Комплет - код 2941 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Ефектни накъсани дънки с висока талия в светлосиньо - код 6381
  Фармерки - код 6381 - небесно сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Дамско боди с къдрички в оранжево - код 3670
  Боди - код 3670 - портокалова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 9. Спортски комплет - код 0112 - 1 - леопарди
  Спортски комплет - код 0112 - 1 - леопарди
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Фустан - код 1472 - 2 - пудра
  Фустан - код 1472 - 2 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71