Код 5

Нема на залиха
SKU
10182
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс дамски топ рипс в бежово - код 1265
  Топ - код 1265
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Комплет - код 3219
  Комплет - код 3219
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Дамски сет от три части топ, къси панталонки, сако пепит в лилаво и розово - код 2213
  Комплет - код 2213 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 4. Комплет - код 0833 - кремова
  Комплет - код 0833 - кремова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Свободна дамска туника в бяло с надпис - код 5083
  Туника - код 5083 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 6. Туника - код 3579 - бело
  Туника - код 3579 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Дамски сет топ и дълга пола от две части в зелено - код 2700
  Комплет - код 2700 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамска блуза с надпис в тъмносиньо - код 3338
  Блуза - код 3338 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Топ - код 11955 - жолта
  Топ - код 11955 - жолта
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Фустан - код 3207 - шарена
  Фустан - код 3207 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71