Код 5

Нема на залиха
SKU
10188
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6612 - 1 - црна
  Фустан - код 6612 - 1 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комбинезон - код 8898 - бела
  Комбинезон - код 8898 - бела
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8917
  Фустан - код 8917
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамска свободна плетена жилетка в светлосиньо - код 0553
  Кардиган - код 0553
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Панталони - код 4655 - розова
  Панталони - код 4655 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Елегантно дамско палто в цвят бордо - код 1345
  Палто - код 1345 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Боди - код 0582 - жолта
  Боди - код 0582 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамска свободна туника с голо рамо в цвят тюркоаз - код 0738
  Туника - код 0738 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 8234 - шарена
  Фустан - код 8234 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71