Код 5

Нема на залиха
SKU
10426
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кокетна плисирана пола в зелено - код 8116
  Сукња - код 8116 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивен дамски топ бюстие в масленозелено - код 11976
  Топ - код 11976
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 3948 - розова
  Фустан - код 3948 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 6432 - бела
  Фустан - код 6432 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Атрактивен дамски гащеризон в зелено - код 6282
  Комбинезон - код 6282 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамско боди в светлолилаво - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамска тениска в синьо - код 6215
  Маица - код 6215 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 8979 - розова
  Фустан - код 8979 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.681,71