Код 5

Нема на залиха
SKU
12070
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 1575 - сина
  Тренерки - код 1575 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 236 - црна
  Фустан - код 236 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 9862 - бела
  Фустан - код 9862 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 8399 - жолта
  Фустан - код 8399 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
 6. Дамски спортен панталон със странични джобове и висока талия в масленозелено - код 0334
  Тренерки-долен дел - код 0334 - 1
  Најниско MKD 376,71
 7. Комбинезон - код 5218 - шарена
  Комбинезон - код 5218 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Топ - код 2328 - 3
  Топ - код 2328 - 3
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Боди - код 2062 - црна
  Боди - код 2062 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 10. Бяла тениска с интересен джоб - код 256
  Маица - код 256 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71