Код 5

Нема на залиха
SKU
2515
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в розово - код 1184
  Кардиган - код 1184 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамско дълго палто в сиво - код 1566
  Палто - код 1566 - сиво
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 1430 - пудра
  Фустан - код 1430 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1370 - 2
  Фустан - код 1370 - 2
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамски топ рипс в черно с цип - код 2630
  Топ - код 2630 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Комбинезон - код 7701 - сина
  Комбинезон - код 7701 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 2594 - 2 - црна
  Фустан - код 2594 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 2726 - шарено
  Фустан - код 2726 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Туника - код 2974 - розова
  Туника - код 2974 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 0714 - 3 - бело
  Фустан - код 0714 - 3 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71