Код 5

Нема на залиха
SKU
5571
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски дънки по тялото с висока талия в черно - код 5001
  Фармерки - код 5001 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71
 2. Блуза - код 1945 - цветна
  Блуза - код 1945 - цветна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Комплет - код 1647 - кремова
  Комплет - код 1647 - кремова
  Special Price MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 4. Атрактивно свободно дънково яке в бяло и синьо - код 4197
  Јакна - код 4197 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.826,71 Регуларна цена MKD 2.406,71
 5. Бяла тениска с принт - код 8616
  Маица - код 8616 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 11996 - црна
  Фустан - код 11996 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 10122 - виолетова
  Фустан - код 10122 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 81800 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 81800 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 1358 - сина
  Фустан - код 1358 - сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71