Код 5

Нема на залиха
SKU
9701
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Хеланки - код 1572 - црна
  Хеланки - код 1572 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Накъсани дамски дънки с висока талия в светлосиньо - код 3840
  Фармерки - код 3840 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 0988 - капучино
  Фустан - код 0988 - капучино
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 10300
  Фустан - код 10300
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 4790 - окер
  Фустан - код 4790 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Ефектен къс топ потник рипс в черно - код 5023
  Топ - код 5023 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в цвят праскова - код 4702
  Кардиган - код 4702 - праска
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 2686 - циклама
  Фустан - код 2686 - циклама
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Комбинезон - код 5775 - пудра
  Комбинезон - код 5775 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Изчистен дамски топ рипс в розово - код 1269
  Топ - код 1269 - розова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71