Код 5

Нема на залиха
SKU
9707
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски спортен панталон със странични джобове в тъмносиньо - код 5130
  Панталони - код 5130
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фармерки - код 4867 - 1 - сина
  Фармерки - код 4867 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 4765 - тиркизна
  Фустан - код 4765 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 0628 - 3 - борда
  Блуза - код 0628 - 3 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 2562
  Купачи - код 2562 - 5 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски бански костюм с връзки две части в черно - код 9083
  Купачи - код 9083 - 5 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 8. Ефектен дамски топ бюстие с гол гръб в цвят капучино - код 11968
  Топ - код 11968 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 12072 - бело
  Блуза - код 12072 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Комбинезон - код 1390 - 1 - кремова
  Комбинезон - код 1390 - 1 - кремова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71