Код 5

Нема на залиха
SKU
9725
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен комплект спортен панатлон и блуза с дълъг ръкав с леопардов мотив - код 5655
  Комплет - код 5655 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Маица - код 11721 - розова
  Маица - код 11721 - розова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Къс топ с връзки в бежово - код 1284
  Топ - код 1284
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 0363 - окер
  Фустан - код 0363 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски топ с дантела в бяло - код 2477
  Топ - код 2477 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Фустан - код 2452 - шарено
  Фустан - код 2452 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 2216 - 2 - корали
  Фустан - код 2216 - 2 - корали
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Дамска блуза с поло яка рипс в цвят циклама - код 6343
  Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамски свободен пуловер с паднало рамо в цвят пудра - код 3255
  Џемпер - код 3255 - пудра
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Свободна дамска туника в бяло с надпис - код 5083
  Туника - код 5083 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71