Код 5

Нема на залиха
SKU
9810
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3214
  Фустан - код 3214
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Елек - код 7295
  Елек - код 7295
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 3. Палто - код 8746 - сиво
  Палто - код 8746 - сиво
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Тренерки - код 3786 - сиво
  Тренерки - код 3786 - сиво
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Дамски елек грейка с две лица в светлосиньо - код 2531
  Елек - код 2531 - 3
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 0946 - шарена
  Фустан - код 0946 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Спортски комплет - код 1574 - сиво
  Спортски комплет - код 1574 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Фустан - код 5261 - 1 - црна
  Фустан - код 5261 - 1 - црна
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Маица - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Маица - код 3675 - бело
  Маица - код 3675 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71