Код 5

Нема на залиха
SKU
9852
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2326 - црна
  Фустан - код 2326 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кратки панталони - код 2236 - 6
  Кратки панталони - код 2236 - 6
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Сако - код 2365 - капучино
  Сако - код 2365 - капучино
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 6426 - 2 - кремова
  Фустан - код 6426 - 2 - кремова
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Маица - код 4261 - бело
  Маица - код 4261 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 840,71
 6. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в бежово - код 1300
  Маица - код 1300 - кремова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Фустан - код 2452 - шарено
  Фустан - код 2452 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Дамски комплект блуза и панталон в бяло - код 7166
  Комплет - код 7166 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Панталони - код 3987 - кремова
  Панталони - код 3987 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Атрактивна дамска блуза рипс с голи рамене в цвят пудра - код 0936 - лице
  Блуза - код 0936 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71