Код 5

Нема на залиха
SKU
9876
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 8746 - црна
  Палто - код 8746 - црна
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 2. Къса дамска тениска в черно - код 8377
  Маица - код 8377 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 4859
  Фустан - код 4859
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 6459
  Фустан - код 6459
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Бяла тениска с принт - код 2579
  Маица - код 2579 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 8141
  Фустан - код 8141
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 2978 - шарена
  Фустан - код 2978 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Атрактивни къси широки панталони в светлосиньо - код 7504
  Кратки панталони - код 7504 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 5290 - црна
  Фустан - код 5290 - црна
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Тренерки - код 4555 - кремова
  Тренерки - код 4555 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71