Код 5

Нема на залиха
SKU
9912
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11922
  Фустан - код 11922
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Дамско боди в червено с копчета - код 7101 - лице
  Боди - код 7101 - 2 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Топ - код 6855 - 1 - пудра
  Топ - код 6855 - 1 - пудра
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Атрактивен къс дамски гащеризон в черно - код 2613
  Комбинезон - код 2613 -1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Фустан - код 7205 - розова
  Фустан - код 7205 - розова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Късо свободно дънково дамско яке в синьо - код 7256
  Јакна - код 7256 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Къс дамски топ потник в меднокафяво - код 2723
  Топ - код 2723
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Изчистен дамски топ потник в бяло - код 0932
  Топ - код 0932 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 0510 - шарена
  Фустан - код 0510 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71