Код 5005

Нема на залиха
SKU
40276
MKD 696,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7211 - црвена
  Фустан - код 7211 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в бежово - код 12049
  Блуза - код 12049 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Топ - код 1292 - кремова
  Топ - код 1292 - кремова
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Фустан - код 0586 - шарена
  Фустан - код 0586 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Черен панталон лачен с ципове - код 8676
  Панталони - код 8676 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Секси дамско боди в светлосиньо с цип - код 2445
  Боди - код 2445 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Фустан - код 8899 - виолетова
  Фустан - код 8899 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Топ - код 4433 - бело
  Топ - код 4433 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Фустан - код 4382 - шарена
  Фустан - код 4382 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дълго елегантно дамско палто с колан в черно - код 6429
  Палто - код 6429 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71