Код 505 - 1 - 2

Нема на залиха
SKU
3909
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ в бежово - код 44833
  Топ - код 44833
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Елегантен къс гащеризон в кафяво - код 7121
  Комбинезон - код 7121
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 12062 - црна
  Блуза - код 12062 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Маица - код 11943 - кремова
  Маица - код 11943 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Џемпер - код 5147
  Џемпер - код 5147
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фармерки - код 0636 - 1 - црна
  Фармерки - код 0636 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Свободна дамска риза в меднокафяво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 1
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 9. Дамска блуза с атрактивни ръкави рипс в оранжево - код 1300
  Маица - код 1300
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Тениска в бяло с ефектен принт - код 495
  Маица - код 495 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71