Код 505 - 1 - 3

Нема на залиха
SKU
3910
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 2326 - окер
  Фустан - код 2326 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комбинезон - код 11947 - црна
  Комбинезон - код 11947 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Тренерки - код 8961 - бело
  Тренерки - код 8961 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 2241 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Маица - код 5398 - бело
  Маица - код 5398 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 8899 - розова
  Фустан - код 8899 - розова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Тренерки - код 8177 - црна
  Тренерки - код 8177 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Маица - код 4496 - бело
  Маица - код 4496 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Маица - код 2931 - црна
  Маица - код 2931 - црна
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71