Код 505 - 3 - 1

Нема на залиха
SKU
3900
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивни къси панталони в черно - код 2085
  Кратки панталони - код 2085 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 11933 - бела
  Топ - код 11933 - бела
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Атрактивен топ рипс с къдрички в светлосиньо - код 10100
  Код 10100
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 7858 - зелена
  Фустан - код 7858 - зелена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Топ - код 2967 - розова
  Топ - код 2967 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 6. Дамски пуловер с голи рамене в цвят горчица - код 3165
  Џемпер - код 3165 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Свободна риза в масленозелено - код 8842
  Кошула - код 8842
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Ефектни дамски дънки със звезди - код 4355
  Фармерки - код 4355 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Фустан - код 3207 - шарена
  Фустан - код 3207 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71