Код 505 - 3 - 3

Нема на залиха
SKU
3902
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7206 - небесно сина
  Фустан - код 7206 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 4205 - црвена
  Блуза - код 4205 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамска плетена жилетка в бежово - код 2305
  Кардиган - код 2305
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Стилен дамски панталон с висока талия в черно - код 2837
  Панталони - код 2837 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7100
  Фустан - код 7100
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Атрактивен дамски къс топ потник рипс в светлосиньо - код 9914
  Топ - код 9914
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 62688 - 1
  Фустан - код 62688 - 1
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 8. Фустан - код 2738 - шарена
  Фустан - код 2738 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 1357
  Фустан - код 1357
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дънкова пола в черно - код 4390
  Сукња - код 4390 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71