Код 505 - 3 - 5

Нема на залиха
SKU
3904
MKD 1.391,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1842 - бело
  Фустан - код 1842 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 12003 - бело
  Фустан - код 12003 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 33511 - 2 - црна
  Фустан - код 33511 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Маица - код 1102 - темно сина
  Маица - код 1102 - темно сина
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Топ - код 3249 - црна
  Топ - код 3249 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 2890 - црна
  Фустан - код 2890 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Фустан - код 8556
  Фустан - код 8556
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Плетена свободна дамска туника в бежово - код 0689
  Туника - код 0689
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 9. Дамски сет къса блуза с дълъг ръкав и къси панталонки в черно - код 47599
  Комплет - код 47599 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 3310 - бела
  Маица - код 3310 - бела
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71