Код 506

Нема на залиха
SKU
40705
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски спортен екип долнище и горнище с качулка в бежово - код 1212
  Тренерки - код 1212
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Дамски топ рипс в оранжево с цип - код 2630
  Топ - код 2630 - портокалова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 1356 - пудра
  Фустан - код 1356 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Кратки панталони - код 6614 - 5 - црна
  Кратки панталони - код 6614 - 5 - црна
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71
 6. Комплет - код 0335 - сина
  Комплет - код 0335 - сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Топ - код 11955 - бело
  Топ - код 11955 - бело
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 637,71
 8. Код 1028
  Код 1028
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Къса тениска с цип в бяло - код 13040
  Маица - код 13040 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Маица - код 624 - неон жолта
  Маица - код 624 - неон жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71