Код 51 - 1

Нема на залиха
SKU
2582
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елегантно вталено дамско палто в цвят капучино - код 3908
  Палто - код 3908 - капучино
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Атрактивен дамски топ потник в черно - код 3415
  Топ - код 3415 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 3690 - 2
  Фустан - код 3690 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 12006 - црна
  Фустан - код 12006 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 1294
  Фустан - код 1294
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в светлосиньо - код 2369
  Кардиган - код 2369
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Фустан - код 1504 - 2 - темно зелена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Дамски свободен кожен панталон с ластик в масленозелено - код 5361
  Панталони - код 5361 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Атрактивна дълга плетена дамска жилетка в черно - код 7361
  Кардиган - код 7361 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 4658 - бело
  Маица - код 4658 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 811,71