Код 512 - 2

Нема на залиха
SKU
1280
MKD 1.217,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско сако в бяло - код 2365
  Сако - код 2365 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 0286
  Фустан - код 0286
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Кратки панталони - код 4503 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 4. Фустан - код 1652
  Фустан - код 1652
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Дамски топ рипс с дантела в лилаво - код 0357
  Топ - код 0357 - виолетова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Атрактивен дамски гащеризон в тъмносиньо - код 6282 - гръб
  Комбинезон - код 6282
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дълго зимно дамско ефектно черно яке от лъскава материя с цип и качулка - код 1915
  Јакна - код 1915 - 1 - црна
  Најниско MKD 4.466,00 Регуларна цена MKD 5.046,00
 8. Дамска блуза в бяло с ефектни ръкави - код 0612
  Блуза - код 0612 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 43600 - 1 - шарено
  Фустан - код 43600 - 1 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Къса пола с атрактивен десен с прехлупване - код 8571 - 13
  Сукња - код 8571 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71