Код 515 - 2

Нема на залиха
SKU
495
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 1354 - сиво
  Тренерки - код 1354 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 0438 - бела
  Фустан - код 0438 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Стилен дамски панталон с висока талия в масленозелено - код 2837
  Панталони - код 2837 - 3
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Секси втален гащеризон в червено - код 22990
  Комбинезон - код 22990 - 1 - црвена
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Дамско боди в цвят праскова с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - праска
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Фустан - код 1667 - шарено
  Фустан - код 1667 - шарено
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Дамска плетена жилетка с качулка и къс ръкав в черно - код 6055
  Кардиган - код 6055 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 5964
  Фустан - код 5964
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Късо дамско палто с колан в сиво - код 0121
  Палто - код 0121 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамска пола 3/4 в бяло рипс - код 2260
  Сукња - код 2260 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71