Код 515 - 4

Нема на залиха
SKU
503
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 1620 - ментол
  Џемпер - код 1620 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Къс дамски топ потник в цвят капучино - код 2723
  Топ - код 2723 - капучино
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Топ потник рипс с ефектни презрамки в цвят циклама - код 44911
  Топ - код 44911 - циклама
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 6213 - цветна
  Фустан - код 6213 - цветна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 6589 - зелена
  Фустан - код 6589 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 5290
  Фустан - код 5290
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 7. Комбинезон - код 1054 - окер
  Комбинезон - код 1054 - окер
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Спортски комплет - код 1775 - 1 - розова
  Спортски комплет - код 1775 - 1 - розова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 9. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в лилаво - код 12049
  Блуза - код 12049 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 11922
  Фустан - код 11922
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71