Код 515 - 5

Нема на залиха
SKU
504
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8285 - 1 - сиво
  Фустан - код 8285 - 1 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Фустан - код 2738 - шарена
  Фустан - код 2738 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Маица - код 1436 - 1 - бело
  Маица - код 1436 - 1 - бело
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Изчистен дамски топ потник рипс в синьо - код 2987
  Топ - код 2987 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамска дълга свободна плетена жилетка в цвят циклама - код 2972
  Кардиган - код 2972 - циклама
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Сукња - код 1014 - бело
  Сукња - код 1014 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Тренерки - код 8081 - црна
  Тренерки - код 8081 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 6590 - борда
  Фустан - код 6590 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 5648 - окер
  Фустан - код 5648 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 2739
  Фустан - код 2739
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71