Код 523

Нема на залиха
SKU
39616
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 0491 - 6
  Фармерки - код 0491 - 6
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамски пуловер с едра плетка в бежово - код 4781
  Џемпер - код 4781
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 1843 - капучино
  Фустан - код 1843 - капучино
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 4. Палто - код 5877 - борда
  Палто - код 5877 - борда
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 5. Дамска дълга плетена жилетка в светлосиньо - код 0419
  Кардиган - код 0419
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Дамски къс топ потник с гол гръб в черно - код 11975
  Топ - код 11975 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дамска свободна плетена жилетка с качулка в три цвята - код 4587 - 2
  Кардиган - код 4587 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 0517 - 2 - розова
  Фустан - код 0517 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Комбинезон - код 5622 - сина
  Комбинезон - код 5622 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Атрактивен дамски топ плетиво в цвят тюркоаз - код 9909
  Топ - код 9909 - тиркизна
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71