Код 523

Нема на залиха
SKU
39618
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 1292 - ментол
  Топ - код 1292 - ментол
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Комплет - код 3978 - борда
  Комплет - код 3978 - борда
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Блуза - код 1682 - бело
  Блуза - код 1682 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Изчистен дамски топ потник рипс в синьо - код 2987
  Топ - код 2987 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Дамски комплект блуза и панталон в черно - код 8024
  Комплет - код 8024 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в капучино - код 2014
  Топ - код 2014 - капучино
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 7. Блуза - код 1663 - црна
  Блуза - код 1663 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Атрактивен къс дамски топ рипс в червено - код 13022
  Топ - код 13022 - црвена
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 637,71
 9. Дамски комплект потник и панталон в светлосиньо с десен на пеперуди - код 6899
  Комплет - код 6899
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Блуза - код 12064 - сиво
  Блуза - код 12064 - сиво
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71