Код 523

Нема на залиха
SKU
39653
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска свободна блуза с паднало рамо от плетиво в бяло - код 4588
  Блуза - код 4588 - бела
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 2. Блуза - код 0626 - 6 - црвена
  Блуза - код 0626 - 6 - црвена
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Фустан - код 119 - шарена
  Фустан - код 119 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Комплет - код 11854 - бело
  Комплет - код 11854 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дълго елегантно дамско палто в кафяво - код 6452
  Палто - код 6452 - кафеава
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 6. Дамска тениска в червено с принт - код 3592
  Маица - код 3592 - 3 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Комплет - код 4652
  Комплет - код 4652
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Изчистен дамски топ потник рипс в червено - код 1299
  Топ - код 1299 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Фустан - код 9560 - црна
  Фустан - код 9560 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Џемпер - код 0283 - розова
  Џемпер - код 0283 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71