Код 53 - 1

Нема на залиха
SKU
4150
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2074 - циклама
  Фустан - код 2074 - циклама
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 7205
  Фустан - код 7205
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 4465 - црна
  Фустан - код 4465 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Фустан - код 682 - црна
  Фустан - код 682 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 7398 - шарена
  Фустан - код 7398 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамско късо свободно яке с копчета в розово - код 1876
  Јакна - код 1876 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 1752 - шарена
  Фустан - код 1752 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Атрактивно боди в бяло рипс - код 1463
  Боди - код 1463 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Фустан - код 6292 - бело
  Фустан - код 6292 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71