Код 53 - 1

Нема на залиха
SKU
4156
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0956 - црна
  Фустан - код 0956 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 10300 - црвена
  Фустан - код 10300 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Боди - код 0582 - жолта
  Боди - код 0582 - жолта
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Екстравагантна къса блуза с паднали рамене в бяло - код 4857
  Блуза - код 4857 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Фустан - код 2940 - шарена
  Фустан - код 2940 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Ефектна къса дамска тениска с ресни в черно - код 14711
  Маица - код 14711 - 2 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Маица - код 4360 - црна
  Маица - код 4360 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Маица - код 11666 - црна
  Маица - код 11666 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Дамска блуза с надпис в тъмносиньо - код 3340
  Блуза - код 3340 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Атрактивен дамски топ бюстие рипс в цвят циклама - код 7414
  Топ - код 7414 - циклама
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71