Код 53 - 3

Нема на залиха
SKU
4152
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Панталони - код 8493 - 1 - сиво
  Панталони - код 8493 - 1 - сиво
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Ефектна блуза с едра плетка в розово - код 9969
  Блуза - код 9969 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 0969 - 1 - шарено
  Фустан - код 0969 - 1 - шарено
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Дамски топ рипс в бяло - код 4602
  Топ - код 4602 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Ефектна тениска рипс с голо рамо и връзки в розово - код 1247
  Маица - код 1247 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 6. Топ - код 5954 - 2 - праска
  Топ - код 5954 - 2 - праска
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Маица - код 4454 - бела
  Маица - код 4454 - бела
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Ефектни дамски дънки висока талия в синьо - код 2420
  Фармерки - код 2420 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамска дълга плетена жилетка с качулка в черно код 0577
  Кардиган - код 0577 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 5142
  Фустан - код 5142
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71