Код 53 - 4

Нема на залиха
SKU
4153
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски елек в бежово - код 2519
  Елек - код 2519 - 5
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Комплет - код 2082 - 5 - ментол
  Комплет - код 2082 - 5 - ментол
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 1482 - 5 - бела
  Фустан - код 1482 - 5 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Ефектен дамски топ рипс в бяло - код 1749
  Топ - код 1749 - бела
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Фустан - код 5371
  Фустан - код 5371
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска дълга плетена жилетка в бяло - код 0419
  Кардиган - код 0419 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 1843 - капучино
  Фустан - код 1843 - капучино
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 9. Фустан - код 1868 - шарена
  Фустан - код 1868 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Комплет - код 1266
  Комплет - код 1266
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.304,71