Код 53 - 4

Нема на залиха
SKU
4159
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2510
  Маица - код 2510
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 811,71
 2. Дамска дълга плетена жилетка с качулка в бежово - код 0577
  Кардиган - код 0577
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 9376 - небесно сина
  Фустан - код 9376 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1257 - црна
  Фустан - код 1257 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 0256 - 1 - корали
  Фустан - код 0256 - 1 - корали
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Атрактивни дамски дънки с висока талия в светлосиньо - код 6382
  Фармерки - код 6382 - 1
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 8979 - розова
  Фустан - код 8979 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 1652
  Фустан - код 1652
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Комбинезон - код 7701 - зелена
  Комбинезон - код 7701 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Топ - код 6373
  Топ - код 6373
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71