Код 53 - 5

Нема на залиха
SKU
4166
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Разкроена дамска пола в синьо - код 7400
  Сукња - код 7400 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамска тениска с ефектни ръкави с къдрички в тъмносиньо - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Панталони - код 7460 - црна
  Панталони - код 7460 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 898,71
 4. Дамско свободно късо палто в черно - код 4984
  Палто - код 4984 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1843 - зелена
  Фустан - код 1843 - зелена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Топ - код 7483 - 1 - бело
  Топ - код 7483 - 1 - бело
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Дамско дълго палто в бежово - код 1566
  Палто - код 1566 - кремова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Фустан - код 0715 - 2 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 5554
  Фустан - код 5554
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Тениска с атрактивен принт в цвят мента - код 11998
  Маица - код 11998 - ментол
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71