Код 53

Нема на залиха
SKU
4162
MKD 986,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен къс дамски топ потник в черно - код 0664
  Маица - код 0664 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Дамски бански в две части в цвят тюркоаз - код 2561
  Купачи - код 2561 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Атрактивна дамска блуза рипс с голи рамене в цвят пудра - код 0936 - лице
  Блуза - код 0936 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Боди - код 4637 - црна
  Боди - код 4637 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Атрактивно дълго дамско сако от велур в бежово - код 8135
  Сако - код 8135
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Тренерки - код 4518
  Тренерки - код 4518
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Блуза - код 0308 - борда
  Блуза - код 0308 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Кратки панталони - код 6614 - 4 - сиво
  Кратки панталони - код 6614 - 4 - сиво
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 492,71
 9. Кошула - код 7492
  Кошула - код 7492
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код 10230
  Код 10230
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71