Код 543

Нема на залиха
SKU
37469
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елегантно вталено дамско палто в бежово - код 3908
  Палто - код 3908 - кремова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Фустан - код 6842 - црна
  Фустан - код 6842 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Топ - код 1292 - сина
  Топ - код 1292 - сина
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Изчистен дамски топ в розово - код 1651
  Топ - код 1651 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 4032 - 1 - бело
  Блуза - код 4032 - 1 - бело
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 6. Фустан - код 2666 - циклама
  Фустан - код 2666 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 8840
  Фустан - код 8840
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Комплет - код 4875
  Комплет - код 4875
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Атрактивен дамски топ бюстие в черно - код 11976
  Топ - код 11976 - црна
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Къса дамска тениска в сиво - код 530
  Маица - код 530 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71