Код 543

Нема на залиха
SKU
37494
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Eкстравагантен дамски топ потник с гол гръб в цвят капучино - код 12008 - лице
  Топ - код 12008 - капучино
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 608,71
 2. Дамско спортно долнище в черно - код 11719
  Тренерки-долен дел - код 11719 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Топ - код 2967 - црвена
  Топ - код 2967 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 4. Фармерки - код 3743 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3743 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Спортно долнище със странични джобове и висока талия в масленозелено - код 1913
  Тренерки-долен дел - код 1913
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 4920
  Фустан - код 4920
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 12070
  Фустан - код 12070
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Топ - код 1651 - кремова
  Топ - код 1651 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Бански комплект в две части с връзки в лилаво лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 8 - виолетова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Къса дамска блуза рипс в оранжево - код 1271
  Блуза - код 1271 - портокалова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71