Код 549

Нема на залиха
SKU
38954
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0987 - небесно сина
  Фустан - код 0987 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Маица - код 11763
  Маица - код 11763
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 2923 - 1 - бело
  Маица - код 2923 - 1 - бело
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Маица - код 2527 - 1 - бело
  Маица - код 2527 - 1 - бело
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Ефектна блуза с едра плетка в розово - код 9969
  Блуза - код 9969 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фустан - код 6737
  Фустан - код 6737
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 12051 - бело
  Фустан - код 12051 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 6999 - црвена
  Фустан - код 6999 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Изчистен дамски топ потник рипс в бежово - код 1299
  Топ - код 1299 - кремова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 10. Дамско свободно късо палто в черно - код 4984
  Палто - код 4984 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71