Код 55 - 2

Нема на залиха
SKU
6656
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 11777 - сиво
  Топ - код 11777 - сиво
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Фустан - код 1652 - небесно сина
  Фустан - код 1652 - небесно сина
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Блуза - код 2922
  Блуза - код 2922
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Кошула - код 0627 - 3 - бело
  Кошула - код 0627 - 3 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Елегантно дамско палто в цвят бордо - код 1345
  Палто - код 1345 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Туника - код 4972 - розова
  Туника - код 4972 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Къса плетена дамска жилетка в червено - код 4695
  Кардиган - код 4695 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Туника - код 4972 - црна
  Туника - код 4972 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 6111 - небесно сина
  Фустан - код 6111 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 10. Туника - код 2974 - црна
  Туника - код 2974 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71