Код 568 - 1

Нема на залиха
SKU
40589
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2960 - црна
  Фустан - код 2960 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 7211 - црвена
  Фустан - код 7211 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2663 - зелена
  Фустан - код 2663 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 1457 - бело
  Фустан - код 1457 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 4535 - розова
  Фустан - код 4535 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Маица - код 36755 - бело
  Маица - код 36755 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Елегантен дамски топ в светлосиньо - код 6874
  Топ - код 6874
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Фустан - код 3428 - зелена
  Фустан - код 3428 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дънки силно накъсани - код 3142
  Фармерки - код 3142 - сина
  Најниско MKD 956,71
 10. Дамски топ с къдрички и ефектен гръб в розово - код 229
  Топ - код 229 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71