Код 568 - 1

Нема на залиха
SKU
40824
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7141 - црна
  Фустан - код 7141 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 0545 - црна
  Фустан - код 0545 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комплет - код 7520 - 2
  Комплет - код 7520 - 2
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 4. Фустан - код 2916 - шарена
  Фустан - код 2916 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 8858 - црна
  Фустан - код 8858 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в синьо - код 4539
  Кардиган - код 4539 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамска тениска в червено с принт - код 3592
  Маица - код 3592 - 3 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 5554 - пудра
  Фустан - код 5554 - пудра
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 9. Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Фустан - код 6258 - 1 - црна
  MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Палто - код 1695 - капучино
  Палто - код 1695 - капучино
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71