Код 568 - 2

Нема на залиха
SKU
40590
MKD 1.102,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2670 - црна
  Блуза - код 2670 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 0796 - кремова
  Фустан - код 0796 - кремова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 3. Фустан - код 5273 - капучино
  Фустан - код 5273 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Къс дамски топ рипс в розово - код 0963
  Топ - код 0963 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Ефектна дамска блуза с едра плетка в черно - код 4805
  Блуза - код 4805 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 0946 - шарена
  Фустан - код 0946 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Дамска блуза в бежово с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 2 - кремова
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71
 8. Топ - код 6935
  Топ - код 6935
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Топ потник рипс с ефектни презрамки в бяло - код 44911
  Топ - код 44911 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Блуза - код 8162 - 2 - црна
  Блуза - код 8162 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71