Код 577

Нема на залиха
SKU
10712
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1472 - 1 - црна
  Фустан - код 1472 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Маица - код 4658 - ментол
  Маица - код 4658 - ментол
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 3. Комбинезон - код 5493
  Комбинезон - код 5493
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Атрактивен цял изрязан бански на цветя - 4444 - 1
  Купачи - код 4444 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 7846 - пудра
  Фустан - код 7846 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Топ - код 8843 - циклама
  Топ - код 8843 - циклама
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 1587 - бело
  Блуза - код 1587 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 4650 - шарена
  Фустан - код 4650 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Маица - код 2425 - розова
  Маица - код 2425 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71