Код 577

Нема на залиха
SKU
10718
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Екстравагантна къса дамска блуза от плетиво в цвят капучино - код 2744 - лице
  Блуза - код 2744 - капучино
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Топ - код 2910
  Топ - код 2910
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Маица - код 9364 - црна
  Маица - код 9364 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Комплет - код 5268 - кафеава
  Комплет - код 5268 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамско дълго палто в цвят бордо - код 1566
  Палто - код 1566 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Блуза - код 2380
  Блуза - код 2380
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Тренерки - код 3786 - борда
  Тренерки - код 3786 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Фустан - код 659 - зелена
  Фустан - код 659 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Секси дамско боди в светлосиньо с цип - код 2445
  Боди - код 2445 - светло сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Пола тип панталон с атрактивен десен на цветя - код 2022 - 1
  Код 2022 - 1 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71